PUST V NAŠEM VRTCU

Zaplešite nam, maškare,
da zima se prestraši,
prinesemo vam flancate
in krofi bodo vaši.
(A. Štefan)

Tako kot vsako leto so nas tudi letos na pustni torek obiskale različne maškare. Otroci so ostali doma, v vrtec pa so prišle pustne šeme kot so miške, pikapolonice, muce, vile, samorogi, spidermani, opice,… Kaj pa vzgojitelji? Tudi njih ni bilo. V igralnicah in po hodnikih pa so se potikale muce, pikapolonice, miške in domine, ki so skupaj s pisano druščino maškar poskrbele, da se je igrivo ter razigrano pustno vzdušje širilo po vrtcu in po Šmarjeti.

Maškare 2.starostnega obdobja smo odšle na sprehod po Šmarjeti. Zaplesale in zapele smo pred občinsko stavbo, pred Plastoformom in pred Domom starejših občanov.

Ta vnos je bil objavljen v Nerazvrščeno. Zaznamek za trajno povezavo.