Spremenjen prometni režim pred šolo – pomembno obvestilo staršem!

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bo od jutri dalje zaprta šolska cesta od odcepa za vrtec do šole, tako da krožni promet in dostop z avtomobilom do šole ne bo možen.

Promet bo odprt le za šolski avtobus.

Ker pričakujemo gnečo in zastoje, prosimo:

–        da upoštevate usmeritve redarja in hišnika, ki bosta skrbela za prometni red med 6.45 in 8.00,

–        da starši šole svoje otroke, ki so vozači, napotite na šolski avtobus, ker se s tem zmanjša gostota prometa pred šolo,

–        da starši vrtca po oddaji otroka čim prej zapustite parkirišče vrtca in s tem odstopite prostor drugim staršem, ki še prihajajo v vrtec,

–        predlagamo tudi, da se od doma odpravite nekoliko prej, da v primeru zastoja ne boste v časovni stiski.

Spremenjen prometni režim velja za ta teden. V primeru, da se nadaljuje še v naslednjem tednu, boste o tem pravočasno obveščeni. V pripravi je ureditev nove prometne povezave, ki bo omogočila vzpostavitev krožnega prometa, kot smo ga vajeni.

Vse starše prosimo za razumevanje in strpnost. Hvala.

Nevenka Lahne, ravnateljica