Vabilo na predavanje za starše

V torek, 14. 9. 2021, ob 17.00. uri vas vabimo na predavanje z naslovom ZDRAV MOTORIČNI RAZVOJ OTROKA. Predavala bo Andreja Zorman, diplomirana fizioterapevtka, nevrofizioterapevtka, RNO in hipoterapevtka.

Predstavila bo, kaj je danes v otrokovem razvoju drugače kot pred leti, kako spodbujati zdrave gibalne vzorce, kje se pojavljajo težave in kako jih prepoznati, pa tudi, kakšna je primerna izbira pripomočkov (npr. obutve, oblačil, opreme, športnih rekvizitov …) ter dejavnosti za otroke. Predavanje bo trajalo 2 šolski uri, tako da bo dovolj časa tudi za vsa vaša vprašanja.

Glede na trenutno situacijo bo predavanje potekalo preko spleta (aplikacija zoom). Povezavo boste prejeli preko eAsistenta.

Prisrčno vabljeni!

Ta vnos je bil objavljen v Nerazvrščeno. Zaznamek za trajno povezavo.